INICI

HORARIS

IMATGES

RESULTATS

slide01.jpgslide02.jpgslide03.jpg

16 i 17 de FEBRER  

 

EQUIP RIVAL DIA HORA CAMP
         
JUVENIL NACIONAL PALAMÓS dissabte 16:15 Can Jofresa
JUVENIL PREFERENT "B" ANDORRA dissabte 16:00 Entrenament FAF
JUVENIL PREFERENT "C" GRANOLLERS diumenge 18:00 Can Jofresa
JUVENIL SEGONA MATADEPERA dissabte 13:00 Matadepera
 
CADET DIVISIÓ D'HONOR GIMNÀSTIC TARRAGONA diumenge 16:00 Can Jofresa
CADET PREFERENT GIMNÀSTIC MANRESA diumenge 15:00 Gimnàstic Parc
CADET PRIMERA "C" SANT CUGAT dissabte 11:30 Can Jofresa
CADET PRIMERA "D" EF VILADECAVALLS dissabte 18:00 Can Tries
CADET SEGONA "E" SAN LORENZO diumenge 12:00 Sant Llorenç
CADET SEGONA "F" RUBÍ dissabte 18:15 Can Jofresa
 
INFANTIL DIV. D'HONOR SANT GABRIEL dissabte 18:30 Ruiz Casado
INFANTIL PREFERENT "B" CE SABADELL diumenge 11:30 Can Jofresa
INFANTIL PREFERENT "C" LA FLORESTA diumenge 13:00 La Floresta
INFANTIL PRIMERA "D" SABADELL NORD dissabte 9:30 Can Jofresa
INFANTIL PRIMERA "E" MERCANTIL dissabte 14:30 Mercantil
INFANTIL SEGONA "F" MATADEPERA diumenge 13:30 Can Jofresa
INFANTIL SEGONA "G" EF BASE RIPOLLET diumenge 9:30 Can Jofresa
INFANTIL SEGONA "H" SAN LORENZO diumenge 10:00 Sant Llorenç
 
ALEVÍ PREFERENT CE SABADELL dissabte 12:00 Olímpia
ALEVÍ PREFERENT DANONE NATIONS CUP diumenge 14:40 La Bòbila
ALEVÍ PRIMERA "B" CASTELLBISBAL diumenge 10:00 Les Palmeres
ALEVÍ PRIMERA "C" SANT QUIRZE VALLÈS dissabte 10:00 Can Casablanques
ALEVÍ SEGONA "D" NATACIÓ TERRASSA diumenge 10:45 Natació Terrassa
ALEVÍ SEGONA "E" MONTMELÓ diumenge 11:30 Les Palmeres
ALEVÍ SEGONA "F" SAN LORENZO diumenge 13:00 Les Palmeres
ALEVÍ SEGONA "G" CASTELLAR dissabte 11:30 Les Palmeres
ALEVÍ TERCERA "H" RUBÍ diumenge 11:30 Les Palmeres
ALEVÍ TERCERA "I" BASE MONTCADA diumenge 10:00 Les Palmeres
ALEVÍ TERCERA "J" RUBÍ dissabte 9:00 Can Rosés
 
BENJAMÍ PREFERENT "A" PARETS dissabte 12:00 Josep Seguer
BENJAMÍ PREFERENT "B" SANTBOIÀ diumenge 13:00 Les Palmeres
BENJAMÍ PRIMERA FUNDACIÓ TERRASSA 1906 dissabte 12:10 Pla del Bonaire
BENJAMÍ SEGONA "D" SANT CUGAT dissabte 10:00 Les Palmeres
BENJAMÍ SEGONA "E" GIMNÀSTIC MANRESA dissabte 14:30 Gimnàstic Parc
BENJAMÍ SEGONA "F" CE SABADELL dissabte 10:00 Les Palmeres
BENJAMÍ SEGONA "G" SABADELL NORD dissabte 10:45 Ca N'Oriac
BENJAMÍ TERCERA "H" JÚNIOR dissabte 13:00 Les Palmeres
BENJAMÍ TERCERA "I" DESCANSA - - -
BERNJAMÍ TERCERA "J" [PBA] SANT CUGAT dissabte 13:30 Can Jofresa
 
PREBENJAMÍ "A" BASE MONTCADA dissabte 11:30 Can Sant Joan
PREBENJAMÍ "B" MAURINA EGARA dissabte 10:30 La Maurina
PREBENJAMÍ "C" NATACIÓ TERRASSA dissabte 13:30 Can Jofresa
PREBENJAMÍ "D" SAN CRISTÓBAL dissabte 10:15 Ca N'Anglada
PREBENJAMÍ "E" JUAN XXIII dissabte 11:00 Les Palmeres
PREBENJAMÍ "F" NATACIÓ TERRASSA dissabte 11:30 Natació Terrassa
PREBENJAMÍ "G" Iniciació 2014 CAN TRIAS dissabte 10:30 Can Tries
 
AMATEUR 4a CATALANA CAN MAS RIPOLLET diumenge 18:00 Ripollet

 

 

© Unió de Futbol Base Jàbac i Terrassa